Polski przewodnik po Paryżu

polski przewodnik po paryżu

Polski przewodnik po Paryżu

Będziesz niedługo w Paryżu i chcesz zobaczyć miasto świateł z przewodnikiem, który zna Polski? Nie jestem przewodnikiem, ale idealnym rozwiązaniem jest Polski przewodnik w Paryżu!

OTO KONTAKT DO POLSKICH PRZEWODNIKÓW W PARYŻU

Polski przewodnik w Paryżu: From Warsaw to Paris

Zajrzyj na ten Instagram. Pod tą niepozorną nazwą skrywa się Alicja Parvine, która jest przewodnikiem po mieście świateł. Aby się z nią umówić na spotkanie, najlepiej napisać do niej na Instagramie From Wasaw to Paris. Alicja jest przewodnikiem licencjonowanym, dlatego oprowadzi Ci zarówno po ulicach jak i paryskich muzeach. Kliknij TUTAJ.

Francja od Kuchni

Ewa i Michał Jaworscy to para licencjonowanych przewodników. Są zakochani we Francji i Paryżu. Oprowadzają zarówno po Paryżu jak i po zamkach nad Loarą. Najlepiej kontaktować się z nimi przez maila: przewodnikpoparyzu@gmail.com ewentualnie przez Facebook i Instagram Francja od Kuchni. Kliknij TUTAJ.

Darmowy przewodnik po Paryżu?

Niestety nie znam jeszcze darmowych wycieczek po Paryżu, jednak jeśli twój budżet nie pozwala ci na zatrudnienie licencjonowanego przewodnika, zawsze możesz zaplanować wycieczkę do Paryża i kilku innych regionów Francji ze mną! Na tym blogu znajdziesz informacje o najciekawszych miejscach w Paryżu oraz o kulturze tego kraju.

Gdzie tanio zjeść w Paryżu ? Darmowy przewodnik po restauracjach w Paryżu

Szukasz dobrej/kultowej/taniej restauracji w Paryżu? Zapisz się do Newslettra i pobierz darmowy przewodnik po restauracjach w Paryżu! Okienko znajduje się on po prawej stronie lub na dole strony.

A bientôt

<div data-gyg-href=”https://widget.getyourguide.com/default/city.frame” data-gyg-location-id=”16″ data-gyg-locale-code=”pl-PL” data-gyg-widget=”city” data-gyg-partner-id=”RDULF4O”></div>

Darmowy przewodnik po Paryżu

Jak wybrać restauracje w Paryżu

Polecane dla Ciebie