Francuski szyk na francuskim instagramie!

styl francuzek szyk

Francuskie it girls

It girl to określenie nadawanie dziewczynom, które stają się wzorem do naśladowania dla innych, ze względu na swoją popularność i to co osiągnęły. Ich wygląd i zachowanie są wyjtkowo atrakcyjne i dlatego inne dziewczyny chcą je naśladować. Określenie it girl powstało w 1927 roku kiedy, dzięki filmowi It  popularność zdobyła Clara Bow. Co ciekawe w pierwszych latach używania tego określenia it girl zasługiwała na to miano jeśli osiągnęła swój sukces bez nadmiernej emancypacji swoim seksapilem. Ich sukces jest jednak często ulotny. Choć część po okresie it girl staje się pełnoprawnym gwiazdami lub celebrytkami.

Dziś Instagram pełen jest it girl. Paryżanki, które prezentują paryski styl i są wzorem do naśladowania dla dziewczyn na całym świecie chętnie prezentują swoje garderoby i nie tylko. Część z nich to obrotne biznes women!

Oto lista Paryskich It Girl, które musisz znać, jeśli kochasz paryski szyk!

1. Leisa Sefez

@LeiaSez

https://www.instagram.com/p/B_7bNCXquAV/

Kto to: Paryżanka z urodzenia, mama 2 dzieci oraz dyrektor kreatywna Next Models. Prezentuje idealny paryski styl, a jej grzywka powoduje, że chcę mieć taką samą.

2. Sabina Socol

@sabinasocol

https://www.instagram.com/p/B_nOuOniYAL/

Kto to: Typowa paryżanka, która uwielbia mieszać klasyczne kroje z bardziej ryzykownymi dodatkami. Ulubione ubranie to dobrze skrojone jeansy, męska marynarka i małe torebki vintage.

3. Léa-Elisabeth

@lea.elisabeth.a

https://www.instagram.com/p/B_xgpNFC3ZD/

Kto to: Urodzona w Bordeaux paryżanka z wyboru.

4. Estelle Chemouny

@estellechemouny

https://www.instagram.com/p/B_2zKhUF7PY/

Kto to: Życie dzieli pomiędzy Paryż i Londyn. Na jej Instagramie zobaczysz idealne połączenie klasycznych krojów z szalonymi dodatkami. Prowadzi własny sklep dla mężczyzn.

5. Deborah Reyner Sebag

@ thedailydeb

https://www.instagram.com/p/B_nkJzXDsSr/

Kto to: Stylistka oraz właścicielka atelier ceramicznego. Pisze do magazynów modowych jak Vogue MX, Les Echos, l’Officiel, ELLE. Prowadzi bloga https://thedailydeb.fr/

6. Camille Rowe

@fingermonkey

https://www.instagram.com/p/B2XVSd_nfyu/

Kto to: Dziewczyna, z którą łatwo się utożsamić. Jest pochodzenia francusko-amerykańskiego. Jej instagram jest dynamiczny i przedstawia celebruje francuską radość życia. Można ją już znaleźć Jej motto to „liberté, égalité, sensualité”.

7. Louise Follain

@louisefollain

https://www.instagram.com/p/B_mjxcin8UF/

Kto to: Francuska modelka, właścicielka idealnej grzywki i fanka krwistoczerwonej szminki. Jej styl jest uosobieniem francuskiego szyku!

 

 

 

Remiksy klasyków francuskiej muzyki

Co Polacy robią lepiej od Francuzów?

Polecane dla Ciebie