Myszka Miki w Paryżu

Myszka Miki w Paryżu

Polowanie na Myszkę Miki

W tym roku najsłynniejsza i najsłodsza myszka świata – myszka Miki – kończy 90 lat! Z tej okazji Disney w 4 miastach Francji: Paryżu, Marsylii, Bordeaux i Lyonie urządził polowanie właśnie na tę myszkę, tzw. Mickey Cache.

O co chodzi? W dniach 27 sierpnia – 9 września ściany właśnie tych czterech miast zostaną ozdobione muralami przedstawiającymi Myszkę Miki, a ich mieszkańcy i turyści mają je znaleźć. I co wtedy? Zrobić im zdjęcie, wrzucić je na Instagrama i otagować #Mickey90 i #Paris (lub nazwa innego miasta, w którym mysz znaleźliście).

W każdym z tych miast znajdziecie 20-30 ukrytych wizerunków Mikiego. W Paryżu ich autorem, jest lokalny artysta DACO znany z Geometrycznych graffiti przedstawiających zwierzęta, a celem akcji jest uczynienie miast jak najbardziej entuzjastycznymi.

Zasady zabawy

Murale będą na mieście do 9 września 2018, a konkursowe zdjęcia można udostępniać na Instagramie z tagami #paris i #mikey90 do 22 września. W mieście z największą liczbą otagowanych myszek 18 października odbędzie się wydarzenie niespodzianka. Pojedyncze osoby otrzymają również weekendowy bilet wstępu do Disneylandu. Ja poszukam Myszki, może znajdę 🙂

Chcieli byście podobne akcje w Waszym mieście?

Myszka Mickey w czterech stylach, czterech artystów którzy stworzyli je na potrzeby zabawy.