muzeum w paryżu

Czy trzeba zarezerwować muzeum lub atrakcje w Paryżu?

Wybierając się do Paryża warto rezerwować atrakcje z wyprzedzeniem. Można to zrobić na dwa sposoby: na stronie muzeum lub na stronie pośredników.

Dlaczego warto korzystać z Get Your Guide?

Polecam Get Your Guide z kilku powodów. Jest to zaufany pośrednik, na którego stronie można dokonać rezerwacji w języku polskim. Część z Paryskich Muzeów ma skomplikowane strony, które mogą być trudne w obsłudze.  Wiele osób może znaleźć ten sposób wygodniejszy.

Zarezerwuj ze mną bilet na atrakcje w Paryżu i wspieraj tego bloga

Ten Blog jest źródłem darmowych informacji na temat zwiedzania Paryża i Francji oraz życia we Francji. Od lat ponoszę kszty jego prowadzenia: serwer, domena. Rezerwując muzea i atrakcje poprzez Get Your Guide wspierasz ten blog nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Wspierając mnie poprzez Get your Guide lub booking pomagasz mi w dalszym poznawaniu Paryża i Francji oraz przekazywaniu jak najlepszych informacji.

Rezerwuj przy pomocy tego linku:

Brak biletów

Jeśli na atrakcje, na którą chcesz się wybrać brakuje biletów na stronie Get Your Guide, pamiętaj aby sprawdzić dostępne miejsca bezpośrednio lub w bileterii fnac.fr (niestety tylko w języku francuskim).

Dziękuję za Wsparcie bloga i życzę miłych wakacji w Paryżu. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

weekend w paryżu